biuro@fadim.pl +48 609 954 330

02/29/2016 - 15:53

Materiały do odzieży roboczej

Fadim - producent odzieży medycznej

Odzież robocza to odzież chroniąca ciało pracownika przed czynnikami, jakimi jest ono narażone w trakcie wykonywania pracy. W zależności od miejsca i specyfiki pracy odzież robocza szyta jest z różnego rodzaju tkanin. Odzież ta występuje w wersji ocieplanej i nieocieplanej, niektóre posiadają wzmocnienia miejsc szczególnie narażonych na mechaniczne uszkodzenia.

Odzież robocza szyta jest najczęściej z tkanin bawełnianych lub mieszanek tworzyw sztucznych z bawełną.
Bawełna to tkanina naturalna i występuje w różnych gramaturach, wykazuje bardzo dobre właściwości w trakcie jej użytkowania.
Coraz częściej w produkcji odzieży roboczej wykorzystuje się tak zwane tkaniny nowej generacji. Określenie to dotyczy materiałów bawełniano-polisetrowych i bawełniano-poliamidowych, które stanowią połączenie bawełny z włóknami polisetrowymi lub poliamidowymi. Włókna te cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też odzież z nich uszyta jest trwała i wytrzymała.
Tkaniny z dodatkiem tych włókien mogą również wykazywać właściwości wodo- i olejoodporne, są też odporne na zabrudzenia, co jest szczególnie istotne w przypadku odzieży roboczej.

Odzież Faret to szeroka gama odzieży ochronnej, medycznej, specjalistycznej wyprodukowanej w naszym parku maszynowym z wysokiej jakości tkanin w bogatej ofercie kolorystycznej.
Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

B2B

Współpracujemy z firmami zaopatrującymi się w odzież ochronną o różnym charakterze.
Zapraszamy zainteresowanych.

Skontaktuj się

Nasze produkty

Fadim - producent odzieży medycznej, kosmetycznej
Fadim - producent odzieży kosmetycznej
Fadim - producent odzieży kosmetycznej

Odwiedź nas na